woxgame.com’daki alışverişinizi tamamladığınız anda ekranda "Siparişlerime Git" yönlendirmesini görebilirsiniz. Bu sayfayı kapatmış ve/veya aldığınız ürüne daha sonra ulaşmak isteyebilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra buraya tıklayarak siparişlerim sayfasına gidebilirsiniz. Mobil girişlerde ise siteye giriş yaptıktan sonra menüden siparişlerim sekmesine tıklayarak kodlarınızı görebilirsiniz.

woxgame.com’da alışveriş yapmak istediğiniz ürünü inceleme ve sepete ekleme sayfasında aynı ürünün nasıl kullanılacağına(E-PİN KULLANIMI) dair bir bölme vardır.

woxgame.com’a yüklediğiniz bakiyeyi web sitemizde “Hesabım” kısmının sağ tarafında yer alan alanda; mobil sitemizde ise Referans Numaranızın yanında yer alan profil ikonuna tıkladığınızda görebilirsiniz.

woxgame.com'dan alınan doğrulama bağlantısı, e-posta kutunuzun farklı bir klasörüne düşmüş olabilir. E-postanızın tüm klasörlerini kontrol ettiğiniz halde e-postaya ulaşamadıysanız bir süre sonra tekrar deneyerek doğrulama kodunu içeren e-postayı almayı denemelisiniz. (verdiğiniz bilgilerin doğruluğuna dikkat ediniz.)

Kullanıcıların hesap güvenliğini artırmak için ve kredi kartı, banka kartı, papara veya BKM Kodu ile güvenli alışveriş yapabilmeleri için TCKN doğrulaması zorunludur.

woxgame.com, üye olurken veya bakiye yükleme esnasında vermiş olduğunuz kişisel bilgileri 3. şahıslarla paylaşmayacağını garanti eder. Ayrıca, bu verilerin korunması için dünyada yaygın olarak tercih edilen SSL (Secure Sockets Layer) sunucu protokollerini kullanır. woxgame.com'da yer alan tüm bilgileriniz, 256 Bit şifreleme teknolojisi ile korunmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için tıklayın.

woxgame.com, kartla yapacağınız ödemeler için Türkiye’nin en güvenilir ödeme sistemlerinden birini sizlere sunmaktayız. Tüm ödemeler 3D Secure güvenli ödeme sistemi (bankanızdan SMS ile gönderilen onay mesajını ödeme ekranına girerek) ile tamamlanmaktadır. Ödemeyi gerçekleştirdiğiniz anda, yüklemiş olduğunuz bakiye hesabınızda görünecektir.

Kart bilgileriniz, hiçbir şekilde woxgame.com’da güvenliğiniz için saklanmaz.

Web ve mobil sitemizin tüm sayfaları en güvenli SSL sertifikaları ile korunmaktadır. Böylece üye olurken verdiğiniz kişisel bilgileri ve sitede yapmış olduğunuz tüm işlemleri şifreleyerek, hem bilgilerinizin hem de işlemlerinizin güvenliğini sağlamış oluyoruz. Güvenlik ile ilgili bilgilendirme sayfalarımıza ulaşabilirsiniz. ( Kullanıcı Sözleşmesi , Geri Ödeme Şartları , Gizlilik Politikası , Çerez Politikası , K.V.K.K)